[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Детский форум » Кормление и развитие ребенка » Хочу вибрати суміш для малюка
Хочу вибрати суміш для малюка
Dreza Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім доброго дня. У мене таке питання до мам, якими сумішшями ви годуєте своїх діток. Бо моїй доні вже три місяці, відчуваю по собі, що молока грудного стає все менше, а донечка росте. Тому думаю, яку суміш їй почати давати. Порадьте, будь ласка, яку обрати суміш?
 
Faua Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Знаєте, автор, у мене теж дуже схожа ситуація склалась. У мене раптово пропало грудне молоко, тому потрібно було вирішувати, що ж робити далі. Я прочитала дуже багато інформації, вирішила замовити кашу дитячу на козячому молоці, ось можете глянути тут https://bit.ly/3oeGQZh Мені подобаються і малюк не голодний.
 
Fendi Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Думаю, що з таким питанням вам слід звернутися до лікаря педіатра. Він, напевно, вже вам порадить, адже кожна дитина це особистість, тому потрібно підбирати.
 
Glora Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Можливо, вам, краще починати вводити прикорм? У мене пропало молоко коли дитині було три місяці, я почала варити овочеві страви. Мені їх порадила педіатр.
 
Одесский форум Одесса » Детский форум » Кормление и развитие ребенка » Хочу вибрати суміш для малюка
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close