[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Годування
Nikoll Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня, у мене малюк 2 місяця - дуже мила і спокійна дитина вдень, а от вночі дуже важко, так як прокидається від 10 раз за ніч на годуваня, малеча на грудному вигодовуванні. Бабусі говорять про те, що вона не наїдаєтесь, тому так часто прокидається і щоб я підгодовувала сумішю, а я не хочу цього. Вагу набирає в межах норми. Педіатр проблем не бачить. Хто що порадить?
 
Barbara Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 69
Репутация: 0
Статус: Offline
Ой, як я вас розумію,  ці безсонні ночі, не дають спокою ні мамі, ні тату. Але я вам скажу,  хоч моєму синочку вже майже 2 р, але теж бувають такі ночі. Знаю, що у такому віці, нічні годування немовляти дуже важливі, в інтернеті на цей рахунок дуже багато інформації,  я ось натрапила на таку статтю про вашу ситуацію https://bit.ly/2UE2jLT
 
Оливия Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 90
Репутация: 0
Статус: Offline
А я би вже давно б дала суміш, і спокійно спала б собі цілу ніч. До речі так і зробила в її 6 місяців. Хоча були такі ночі, що і суміш не допомагала і тоді дуже хотілося повернути грудне вигодовування
 
Lolipop Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Репутация: 0
Статус: Offline
Я знаю таку інформацію, що краще суміш не давати і ви правильно робите що не даєте. Бо дитинка дуже маленька і повинна вночі насмоктати собі молочка. А із-за додавання суміші, молочко може зійти нанівець
 
Oviramana Сообщение # 5
Одесский форум Одесса
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Я бы на вашем месте выбрала самую лучшую смесь для кормления и начала докармливать, хуже не будет точно! Если ребенок хочет кушать то пусть кушает!
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close