[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Женский форум » Общий женский форум » Як писать автобiографiю?
Як писать автобiографiю?
Луналикая Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Репутация: 0
Статус: Offline
Було прохання підготувати документи для співбесіди та у переліку, окрім стандартного пакету документів, є пункт автобіографія. На свій сором я не знаю як її писати. Є на форумі ті, хто вже писав автобіографію, поділиться прикладами.
 
Оливия Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: Offline
Я звичайно можу помилятися, але в школі проходять як писати автобіографію. Не пам'ятаю, проходили ми це чи ні, коли я навчалася в школі, але дитина моя точно нещодавно проходила.
 
Меридиана Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
У написанні автобіографії немає нічого складного. Її можна написати і самостійно. У ній описується вся ваша основна інформація про вас: де та коли народився, освіта, батьки. Але щоб вона була правильною для співбесіди, подивитися зразок написання автобіографії можна тут https://bit.ly/40G3P0H Успiхiв вам на спiвбесiдi.
 
Царевишна Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Репутация: 0
Статус: Offline
Це в яку ви компанію готуєте документи на співбесіду? Скільки змінила різних робіт у різних конторах та компаніях, від дрібних до великих фірм, ніде не вимагали автобіографії.
 
vladaффф Сообщение # 5
Одесский форум Одесса
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 41
Репутация: 0
Статус: Offline
Створи своє краще "Я" з нами! Курси фітнесу та накачування сідниць допоможуть тобі зберегти енергію та зробити твоє тіло справжнім дивом. Розкрий в собі потужну силу та красу! Звертайтесь в Telegram до нашого менеджера @Mila_mias (https://t.me/Mila_mias) для уточнення будь-яких запитань!

Влада
 
Одесский форум Одесса » Женский форум » Общий женский форум » Як писать автобiографiю?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close