[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Женский форум » Общий женский форум » Порадьте книжковий магазин для покупки книг
Порадьте книжковий магазин для покупки книг
iframes Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 139
Репутация: 0
Статус: Offline
Потрібно підібрати книжковий магазин для покупки книг. Хочеться знайти місце, де асортимент широкий, але ціни доступні. Може, є якісь рекомендації або поради? Можливо, в когось є досвід покупки книг у різних магазинах і можна порадити найкращий варіант? Важливо, щоб обслуговування було якісним, а книги - в хорошому стані. Можливо, хтось має власний улюблений книжковий магазин, де завжди можна знайти цікаві та актуальні книги різних жанрів. Буду вдячний за будь-яку інформацію!
 
Irinka24 Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 200
Репутация: 0
Статус: Offline
Зважаючи на ваші критерії, рекомендую звернутися до магазину "Книгові тренди". Там завжди великий вибір як класичної, так і сучасної літератури на будь-який смак. Ціни там досить приємні, а обслуговування відмінне. Щодо стану книг, вони завжди у належному вигляді, без пошкоджень чи зносу. Магазин знаходиться за адресою вул. Шевченка, 15. Впевнений, ви знайдете там все, що потрібно для читання та розвитку.

Сообщение отредактировал Irinka24 - Суббота, 17.02.2024, 07:54
 
Михаил74 Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 206
Репутация: 0
Статус: Offline
Я також можу порекомендувати Книгарню Книжковий Клуб. Вони мають широкий асортимент книг з різних сфер і завжди пропонують цікаві акції та знижки для постійних клієнтів.
 
Одесский форум Одесса » Женский форум » Общий женский форум » Порадьте книжковий магазин для покупки книг
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close