[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Женский форум » Общий женский форум » Яке віскі краще купити?
Яке віскі краще купити?
Lorelai23 Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 207
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Хочу, щоб на мій День народження на столі був такий напій як віскі, але не знаю який обрати. Порадьте дійсно смачний напій, та інтернет-магазин, в якому його можна замовити.
 
Irinka24 Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 200
Репутация: 0
Статус: Offline
Я раніше не розглядала віскі як напій, але мене як тільки пригостила подруга, я змінила свою думку про напій. Якщо хочеш, можу тобі порадити не поганий інтернет-магазин, в якому багато разів замовляла даний напій, по хорошим цінам.
 
Lorelai23 Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 207
Репутация: 0
Статус: Offline
Я в основному завжди пила вино чи шампанське, але цього разу хочеться саме віскі. Дуже цікаво дізнатися, який віскі любиш ти? А ще, залиши мені посилання на магазин в інтернеті, де його можна замовити. Дякую!
 
Irinka24 Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 200
Репутация: 0
Статус: Offline
Я пила багато варіантів віскі, але найбільше мені смакує Jack Daniel's Tennessee Old No.7 https://maudau.сom.uа/category/viski який саме вигідніше можна придбати в інтернет-магазині Maudau. У смаку відчувається соковита кукурудза, кавун, хрусткий льодяник, шоколад і все це в обрамленні ванілі, прянощів та легкої зольності. Посмак огортає приємним шаром пікантного диму.

В ньому дуже багатий смак, а якщо додати декілька кубиків льоду, виходить ще смачніше. В магазині на даний варіант віскі діє дуже шикарна знижка, якою варто скористатися.
 
Iziza Сообщение # 5
Одесский форум Одесса
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 0
Статус: Offline
Дяка

Сообщение отредактировал Iziza - Пятница, 12.01.2024, 20:17
 
Одесский форум Одесса » Женский форум » Общий женский форум » Яке віскі краще купити?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close