[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Авто- и мототехника » Авто форум Одесса » Килимки в багажник
Килимки в багажник
Nuclearjke Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 36
Репутация: 0
Статус: Offline
Скоро їдемо в відпустку, кататися на лижах в гори. Підкажіть, який полик в багажник і захист для Форд підібрати? Ламаю голову але ніяк не підберу нічого підходящого. Вже об'їздив всі магазини. Може є в інтернеті?

Сообщение отредактировал Nuclearjke - Вторник, 26.01.2021, 13:08
 
Oma Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Я б дивився полик в багажник і захист для Форд у Маркет Ріа  от тут завжди дуже гарна якість товару і можна купити килимок для багажника  один з найкращих. Зверніть увагу на килимок Rezaw-Plast Rubber-plastic  with Non Slip він з резинопластика с антисковзклю вставкою. А захист
краще кольчуга зі сталі. У мене з цього магазину не тільки килимки. Я і чохли там брав, і автокрісло для дочки. У них з асортиментом все в  порядку. Вибір хороший.
 
Nuclearjke Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 36
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені цей варіант сподобався. Але я ще погляну на сайті,. ені ще може щось приглянеться, от нову резину на літо потрібно придбати.
 
Трынделкин Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 109
Репутация: 0
Статус: Offline
я бы советовал взять просто на метраж любого коврового покрытия, сам вырезал и готово, хоть каждые 2-3 недели новые клади, никаких переплат
 
Одесский форум Одесса » Авто- и мототехника » Авто форум Одесса » Килимки в багажник
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close