[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Все для дома » Домохозяйство » Шампанське на новий рік
Шампанське на новий рік
Sifolin Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 138
Репутация: 0
Статус: Offline
Новий рік вже не за горами, хоча й заранее підготуватися до свята. Мені цікаво, що смачного ви можете порадити на святковий стіл? Я не великий знавець, але хотів би знайти щось особливе, можливо, шампанське?
 
Михаил74 Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 206
Репутация: 0
Статус: Offline
Якщо ти хочеш вражати гостей шампанським, раджу звернути увагу на класику - наприклад, шампанське "Veuve Clicquot" або "Moët & Chandon". Ці напої не тільки мають чудовий смак і якість, але й відомі своєю елегантністю. Пам'ятай, шампанське подають охолодженим!
 
Sifolin Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 138
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію! А як правильно вибрати шампанське? Чи є особливі критерії, на що слід звернути увагу при покупці? Я не хочу випадково купити щось недостатньо якісне.
 
Трынделкин Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Sifolin ()
Новий рік вже не за горами, хоча й заранее підготуватися до свята. Мені цікаво, що смачного ви можете порадити на святковий стіл? Я не великий знавець, але хотів би знайти щось особливе, можливо, шампанське?
Декілька разів купував шампанське Моет у магазині WINEWINE, мій улюблений екземпляр - Moët & Chandon Grand Vintage Collectionце ігристе вино дуже смачне. Якість винограду впливає на смак, аромат і колір напою. Також дуже важливо дивитися на рік виробництва - він повинен бути зазначений на етикетці. Для прикладу, Moët & Chandon Grand Vintage відображає характер конкретного року, і кожен реліз є унікальним. Звичайно, важливо купувати алкоголь в перевірених місцях, як-от WINEWINE, де я завжди знаходжу широкий асортимент якісних вин і шампанського. І ще одна порада: не шукайте найнижчу ціну, так можна потрапити на підробку.
 
Одесский форум Одесса » Все для дома » Домохозяйство » Шампанське на новий рік
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close