[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Медицина, Здоровье и Красота » Медицина в Одессе » Як лікувати катаракту?
Як лікувати катаракту?
Lorelai23 Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 207
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітаю! Моєму батькові діагностували катаракту, і я хочу знати, як її лікувати. Я чув про різні методи, але не знаю, який з них ефективний. Може хтось має досвід або знання в цій сфері? Буду вдячний за відповіді, особливо якщо вони ґрунтовні та зрозумілі.
 
MaZeX Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 221
Репутация: 0
Статус: Offline
У мене самого була катаракта, і я зміг її подолати. Головне - це регулярно виконувати реабілітаційні вправи для очей, які підказав окуліст. Також я вживав спеціальні вітамінні комплекси для підтримки здоров'я очей. Протягом кількох місяців після початку лікування я помітив помітні покращення у своєму зорі.
 
Sifolin Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 138
Репутация: 0
Статус: Offline
Симптоми катаракти включають розмитий або поганий зір, подвійне зору, проблеми з виділенням кольорів та утрудненням при читанні. Лікування катаракти може бути консервативним, включаючи застосування спеціальних крапель для очей або вітамінних комплексів, що підтримують здоров'я очей. Однак у важких випадках чи при наявності значних порушень зору може знадобитися хірургічне втручання.
 
Михаил74 Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 206
Репутация: 0
Статус: Offline
Катаракта - це серйозне захворювання очей, яке часто зустрічається серед людей похилого віку, але може виникати й у молодого віку внаслідок травми, захворювань або генетичних факторів.
Лікування катаракти https://vіsіum.cоm.uа/uа/uslugi/lecheniye_katarakty/   може включати як консервативні методи, такі як використання очних крапель для підтримки зору, так і хірургічні втручання, наприклад, факоемульсифікацію, під час якої видаляється хрустка і замінюється штучною лінзою.
Важливо вчасно звертатися до лікаря для діагностики та призначення ефективного лікування.


Сообщение отредактировал Михаил74 - Воскресенье, 25.02.2024, 04:10
 
Одесский форум Одесса » Медицина, Здоровье и Красота » Медицина в Одессе » Як лікувати катаракту?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close