[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Объявления Одессы » Объявления от частных лиц » Шукаю надійний зоомагазин
Шукаю надійний зоомагазин
Lorelai23 Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 206
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім доброго вечора. Нещодавно мені подарували двох кошенят та маленьке цуценя. Хочу купити їм якісь ласощі, корми, вітаміни. Не можу підібрати звичайний зоомагазин. Що ви мені порадите?
 
Irinka24 Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 200
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітаю. У мене теж вдома живуть кошеня, цуценя та хом'як. Все, що потрібно для їх харчування та догляду, я купую у чудовому, надійному зоомагазині. Можу вам підказати куди варто звернутись.
 
Lorelai23 Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 206
Репутация: 0
Статус: Offline
Я буду вам дуже вдячна. Мені нещодавно знайома порадила один магазин зоотоварів. Я його відвідала і, щиро кажучи, трохи розчарувалась. Вибору ніякого, ціни божевільні. А де ви купуєте? Куди мені звернутись?
 
Irinka24 Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 200
Репутация: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутись до магазину зоотоварів MasterZoo. Тут завжди великий вибір різного приладдя для наших тварин і за доступними цінами. Я купую тут уже понад рік. Ви можете знайти багато різних видів кормів, ласощів, вітамінів. Також в наявності є нашийники від бліх, кліщів та інших паразитів. Якщо хочете підібрати для своїх улюбленців якісні товари для тварин https://masterzoo.uа/ua/ переходьте за посиланням в цей магазин. Вам буде чим порадувати ваших вихованців. Вдалих покупок.
 
marriii Сообщение # 5
Одесский форум Одесса
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 52
Репутация: 0
Статус: Offline
Спасибо, полезно.
 
Одесский форум Одесса » Объявления Одессы » Объявления от частных лиц » Шукаю надійний зоомагазин
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close