[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Объявления Одессы » Объявления от частных лиц » Який краще купити смартфончик?
Який краще купити смартфончик?
Viktorr Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 87
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт, друзі! Замислююсь над купівлею нового смартфона, головною умовою для мене є потужність та швидкодія, оскільки я геймер і хочу насолоджуватись іграми без затримок та високою графікою. Можливо, хтось тут є затятим геймером і поділиться, який смартфон у них і як він справляється з іграми? Буду радий почути ваших рекомендацій!
 
Jann Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 154
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Я теж захоплююсь мобільними іграми і знаю, наскільки важлива швидкодія та потужність у цій справі. Вибираючи новий смартфон, я звертав увагу на процесор та кількість оперативної пам'яті, бо саме ці характеристики найбільше впливають на продуктивність у іграх. Мій поточний смартфон впорається з усіма сучасними іграми на максимальних налаштуваннях, і я дуже задоволений. Головне — не жаліти часу на пошук та вибір, порівнювати характеристики та відгуки інших користувачів.
 
Lorelai23 Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 207
Репутация: 0
Статус: Offline
Згоден з попередником. Я теж великий фанат мобільних ігор і при виборі смартфона звертаю увагу на процесор, ОЗУ і, що немаловажно, якість дисплея. Хороший екран робить ігровий процес набагато приємнішим. Також не забувайте про аккумулятор, адже ігри швидко "їдять" заряд. Мій нинішній телефон тримає заряд цілий день навіть при інтенсивному використанні, що для мене є величезним плюсом.
 
iframes Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 140
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Lorelai23 ()
Згоден з попередником. Я теж великий фанат мобільних ігор і при виборі смартфона звертаю увагу на процесор, ОЗУ і, що немаловажно, якість дисплея. Хороший екран робить ігровий процес набагато приємнішим. Також не забувайте про аккумулятор, адже ігри швидко "їдять" заряд. Мій нинішній телефон тримає заряд цілий день навіть при інтенсивному використанні, що для мене є величезним плюсом.
Доброго дня, якщо ви в пошуках бюджетного, але водночас сучасного смартфона, то SAMSUNG Galaxy A25 5G 6/128Gb Dual Sim Blue httрs://www.fоxtrot.cоm.uа/uk....ue.html це те, що вам потрібно. Це потужна машина для всіх ваших задач, переконався в цьому на власному досвіді.
Купив його у інтернет-магазині Фокстроті, і повинен сказати, що якість сервісу та увага до клієнтів на висоті. Телефон має чудовий дисплей та достатньо пам'яті для моїх потреб. Додатково хочу відзначити швидку доставку та зручність оплати в магазині.
 
Одесский форум Одесса » Объявления Одессы » Объявления от частных лиц » Який краще купити смартфончик?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close