[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Объявления Одессы » Объявления от частных лиц » Шукаю дизайнерську вишиванку для жінки в сучасному стилі
Шукаю дизайнерську вишиванку для жінки в сучасному стилі
Irinka24 Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 201
Репутация: 0
Статус: Offline
Друзі, допоможіть, будь ласка! Я дуже хочу придбати сучасну вишиванку для жінки, але не можу визначитися, де краще це зробити. Шукаю щось унікальне, щоб вона була не лише символом традицій, але й відображала моє сучасне бачення стилю. Можливо, хтось з вас знає найкраще місце чи інтернет-магазин, де можна знайти чудовий вибір таких вишиванок? Було б чудово мати поради від тих, хто вже знає де їх придбати!
 
MaZeX Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 222
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Розумію твої пошуки. Сама нещодавно шукала вишиванку для подруги і виявилася в цьому лабіринті вишиваних та модних трендів. Я б порекомендувала звернутися до майстрів, які роблять ручну вишивку. Таким чином ти матимеш можливість обговорити свої ідеї та впевнитися, що вишиванка буде унікальною. Є кілька студій та майстрів, які мають чудовий досвід у створенні сучасних вишиванок.
 
Irinka24 Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 201
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже вдячний за пораду! Це звучить цікаво, можливо, саме те, що мені потрібно. Якщо у тебе є які-небудь конкретні рекомендації або контакти майстрів, будь ласка, поділися. Я хочу впевнитися, що вишиванка буде не тільки стильною, але й індивідуальною.
 
MaZeX Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 222
Репутация: 0
Статус: Offline
Звісно, з радістю поділюся своєю останньою знахідкою! Я нарешті знайшла ідеальне місце для придбання вишитих сорочок для жінок https://krаm.kr.uа/zіnkі/ рекомендую звернутися до Крамниці вишитого одягу.
Ця крамниця пропонує широкий вибір сучасних вишитих сорочок, які вразять навіть найвибагливіших покупців. Майстри використовують традиційні техніки вишивки, поєднуючи їх з сучасним дизайном. Результат – неперевершена краса та вишуканість кожної роботи.
Окрім того, в Крамниці вишитого одягу ви можете замовити індивідуальний дизайн, або навіть взяти участь у створенні власної вишиванки разом із майстрами. Це чудовий спосіб зробити вашу сорочку ще більш особливою та особистою.
 
Happy Сообщение # 5
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 35
Репутация: 0
Статус: Offline
по ціні зараз такий товар ну дууууже дорого коштує( хоча і дійсно нереально красиво!

В конце всё обязательно должно быть хорошо. Если что-то плохо — значит, это ещё не конец…
 
Одесский форум Одесса » Объявления Одессы » Объявления от частных лиц » Шукаю дизайнерську вишиванку для жінки в сучасному стилі
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close