[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Товары и услуги в Одессе » Рекламный форум » Шукаю відеокарту в інтернеті
Шукаю відеокарту в інтернеті
Irinka24 Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 201
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт всім! Мені відав свій комп'ютер брат, і я вирішила трохи покращити його роботу з допомогою додавання оперативної пам'яті. Порадьте мені не дуже дорогу оперативну пам'ять, приблизно на 8 Гб, та онлайн магазин в якому її можна придбати.

Сообщение отредактировал Irinka24 - Четверг, 26.10.2023, 22:13
 
Lorelai23 Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 207
Репутация: 0
Статус: Offline
Все залежить від того яка оперативна пам'ять зараз в комп'ютері. Приміром в моєму комп'ютері була пам'ять 4Гб, її катастрофічно не вистачало, тому придбала собі на 8 Гб. Якщо бажаєш можу підказати онлайн магазин де її купувала, там вибір хороший, та ціни не завищені.
 
Irinka24 Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 201
Репутация: 0
Статус: Offline
Я в оперативній пам'яті нічого не розумію, тому переживаю купити не підходящу. Можливо, ти зможеш мені порадити варіант? Також буду дуже вдячна за посилання на інтернет-магазин, де її можна купити.
 
Lorelai23 Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 207
Репутация: 0
Статус: Offline
Від себе хочу порекомендувати тобі придбати https://telemart.uа/ua/ram/filter/8gb/ оперативну пам'ять ОЗУ Crucial DDR4 8GB 3200МГц в інтернет-магазині Telemart. Ця модель пропонує високу продуктивність та надійність за доступною ціною.

Вона покращить швидкість вашого комп'ютера, і забезпечить більше можливостей для роботи та розваг. Тим більше зараз вона по хорошій ціні. Там є і багато інших варіантів, тому яку купувати, вирішувати виключно тобі.
 
Gahaka Сообщение # 5
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Це непросте завдання.

<a href="https://www.w3schools.com">Visit W3Schools</a>
 
Одесский форум Одесса » Товары и услуги в Одессе » Рекламный форум » Шукаю відеокарту в інтернеті
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close