[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Товары и услуги в Одессе » Услуги в Одессе » Сушарка для рушників
Сушарка для рушників
Lorelai23 Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 207
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені потрібно в мою ванну кімнату купити сушарку для рушників, поки ще думаю яку обрати. Хотілось би щоб ви мені порадили цікаві варіанти сушарок, та онлайн магазин, в якому її можна замовити.
 
Irinka24 Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 200
Репутация: 0
Статус: Offline
Особисто мені дуже подобається рушникосушка змійовик електричний білий KOSSER Зета 350х550 EL з таймером, підключення зліва https://iwarm.сom.uа/rushnykosusharky-ua/zmiyovyky-ua яку можна придбати в інтернет-магазині iWARM. Її елегантний білий дизайн ідеально вписується в будь-який інтер'єр, створюючи відчуття чистоти та охайності.
Функція змійовика дозволяє швидко і ефективно сушити рушники, забезпечуючи їм ніжне тепло. Таймер дозволяє налаштувати час роботи, щоб економити електроенергію. Підключення зліва робить установку зручною та естетично приємною.
 
Одесский форум Одесса » Товары и услуги в Одессе » Услуги в Одессе » Сушарка для рушників
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close