[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Спортивный форум Одессы » Спортивные магазины » Спортивне харчування
Спортивне харчування
Nikoll Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: Offline
Хочу зайнятись спортом, тренер запропонував мені приймати спортивне харчування. Це обовязково чи можна без нього обійтись набрати нормальні м'язи? Якщо хтось приймає, підкажіть, де краще їх брати?
 
Liliput Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Вы бы лучше помимо тренера проконсультировались со своим врачем. Можно ли вам давать нагрузку на организм. Проблем нет никаких со здоровьем?
 
Оливия Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: Offline
В спортивному харчуванні важливо мати міру. Не замінювати основні прийоми їжі на порошкове харчування, інакше замість того, щоб отримати гарне здоров'я і тіло, можна його пошкодити. А взагалі, спортивне харчування несе користь. Не просто так його ж придумали. Для прикладу, можете глянути цей сайт https://bit.ly/39p9pKe Може вам щось підійде і зможете собі замовити.
 
Barbara Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 69
Репутация: 0
Статус: Offline
Я думаю, что принимать спортивное питание нужно с головой. Например, если пропустил человек один прийом пищи, заменить его порошком или недостаточно съел белка, тоже восполнить. Если не права - исправьте.
 
Одесский форум Одесса » Спортивный форум Одессы » Спортивные магазины » Спортивне харчування
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close