Ваше хоббі - Одесский форум Одесса

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Женский форум » Женские проблемы и их решения » Ваше хоббі
Ваше хоббі
Каришина Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Сержант
Статус: Offline
Дівчатка, чи маєте ви якесь хоббі, на яке тратите свій вільний час? Зараз сиджу дома, без роботи тимчасово, то настільки скучно - приберу, приготую їсти та й більше нема чим зайнятись. А телевізор я не люблю дивитись.

Ивца Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Рядовой
Як я вам заздрю )) А в мене нема часу навіть книжку почитати. Але нещодавно купила собі алмазну вишивку, то інколи виділяю собі на це час.

Iziza Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Рядовой
Цитата Ивца ()
Як я вам заздрю )) А в мене нема часу навіть книжку почитати. Але нещодавно купила собі алмазну вишивку, то інколи виділяю собі на це час.
І правильно робите - треба виділяти для себе хоч трішки часу. Я теж ось хочу чимісь зайнятись, а то окрім кухні нічого не бачу. А хочеться чогось для душі. Сподобалась вишивка стрічками - в інтернеті побачила. Можливо замовлю собі ще якісь інші товари для рукоділля http://bit.ly/37f341V  Попереду літо, день довший, буду пробувати створювати красу.

zozulya Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Рядовой
Так, маю хоббі - вишивка, роблю вітальні відкритки для своїх друзів та на замовлення. Багато часу це не займає, але приносить задоволення.

Одесский форум Одесса » Женский форум » Женские проблемы и их решения » Ваше хоббі
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: