[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Медицина, Здоровье и Красота » Здоровье в Одессе » Протеїн для здоров'‎я
Протеїн для здоров'‎я
lottosya Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Репутация: 0
Статус: Offline
Є деякі проблеми зі здоровям- погані показники ліпідного обміну,високий холестерин,зайва вага і т.д. До того ж,в організмі не вистачає білка стан шкіри,волосся і нігті теж не в дуже хорошому стані. Чи допоможе в таких випадках сироватковий протеін? Яку дозу потрібно приймати,щоб покращити стан свого здоров'я? Хтось вже купував тут цей препарат https://bit.ly/306JhzJ

Сообщение отредактировал lottosya - Среда, 08.01.2020, 12:37
 
bremen Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Репутация: 0
Статус: Offline
Протеин пьют при больших мышечных нагрузках - спортсмены, чтобы увеличить мышечную массу, укрепить кости и повысить выносливость организма в целом.
 
kenedi Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Из всех протеинов которые есть - соевый, яичный и сывороточный - последний, усваивается лучше всех, не перегружая пищеварительную систему.
 
gargana Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: Offline
Для схуднення важливо вживати протеін - тому що він забезпечує організм, важливими білками. Маючи в складі антиоксиданти, уповільнює процеси старіння і поліпшує самопочуття.
 
Одесский форум Одесса » Медицина, Здоровье и Красота » Здоровье в Одессе » Протеїн для здоров'‎я
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close