[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Детский форум » Дети » Проблеми з математикою
Проблеми з математикою
Mallinka Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 32
Репутация: 0
Статус: Offline
Поговорімо про навчання наших діток. У кого які успіхи, в яких предметах розбираються краще, які подобаються найбільше. Особливо цікавлять як учні гуманітарії справляються з математикою і чи ви, батьки допомагаєте їм в цьому? У нас з цим проблеми, оскільки сину якраз подобаються гуманітарні предмети, українська мова, література, історія. А от математику погано розуміє. Дуже переживаю як складатиме Державну підсумкову атестацію, треба ретельно до неї готуватися. Може хтось користується збірником завдань ДПА математика для 9 класу авторів Істер О.С., Єргіна О.В. 2020 рік в такому електронному варіанті?

Сообщение отредактировал Mallinka - Четверг, 26.03.2020, 07:54
 
PauloKoelio Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Репутация: 0
Статус: Offline
Думаю якщо ваш син уже у дев'ятому класі й досі не розбирається в математиці, то йому навряд допоможе цей збірник завдань. Він у вас або дійсно гуманітарій до кінчиків волосся, або просто не хоче напружувати себе вивченням складного для нього предмету.
 
LadySnov Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
А в нас усе навпаки, математику мала дуже любить, прям живе нею і в умі перемножує такі цифри, які я навіть на папері не знаю як написати. Це і не дивно, адже у мого чоловіка математичний склад розуму, напевно передалось по генах. А от з граматикою проблеми, почерк некрасивий і помилки робить в кожному слові.
 
Пушинка Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені здається в вашому випадку варто звернутися до репетитора, щоб підтягнути математику і підготуватися до Державної підсумкової атестації. А взагалі вважаю що кожна дитина індивідуальна і не слід всіх рівняти під одну гребінку.
 
Одесский форум Одесса » Детский форум » Дети » Проблеми з математикою
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close