[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Все для дома » Домохозяйство » Який буд матеріал вибрали для перекриття даху будинку?
Який буд матеріал вибрали для перекриття даху будинку?
Graffinin Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня усім. Почали будівництво будинку біля моря. Поки будівельники зводять стіни дому, я вирішив зайнятися питанням перекриття даху будинку. Підкажіть, який буд матеріал надійний краще для цього купити? Що ві могли б порадити?
 
SkyFly Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: Offline
А на какой бюджет вы рассчитываете? Если быть более экономным, то покупайте шифер, но раз уже говорить о надежном кровельном материале, тогда я не рассматривал бы ничего кроме черепицы.
 
Оксана Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: Offline
Недавно ми перекривали дах будинку, заміняли старий шифер, а то у дощ через шпари протікала вода. Ми прораховували, роздивлялися і купували не дуже дорогий, але не менш надійний за черепицю покрівельний матеріал -профнастил.
 
MaksimusMann Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Зверніть увагу на те, що ви зараз як побудуєте будинок, то не швидко буде хотітися вам у ньому щось переробляти і заміняти. Для облаштування даху важливо вибрати надійну покрівлю. В наш час черепицю вважають найкращим матеріалом для даху. Я вам раджу купувати керамічну черепицю у цьому інтернет-магазині https://bit.ly/3iTVVgL Вам навіть допоможуть у прорахунку, яку кількість черепиці купувати, потрібно лише звернутися з цим питанням до спеціалістів, які працюють у цьому магазині.
 
Одесский форум Одесса » Все для дома » Домохозяйство » Який буд матеріал вибрали для перекриття даху будинку?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close