[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Мужской форум » Общий мужской форум » Чи варто пробувати пиво портер?
Чи варто пробувати пиво портер?
Михаил74 Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 209
Репутация: 0
Статус: Offline
Спробував кілька світлих сортів пива, але мені постійно зустрічається портер. Що це за тип пива? Чому воно таке популярне? Я читав, що воно темне та має виразний смак, але чи правда це настільки відрізняється від звичайного лагеру або еля? Чи варто мені пробувати портер, якщо я, в основному, пив лише світлі сорти? Дуже хочеться розширити свої горизонти, але не знаю з чого почати.
 
MaZeX Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 231
Репутация: 0
Статус: Offline
Портер, це глибоке, насичене пиво з багатошаровим смаком, що може включати нотки кави, шоколаду, і карамелі. Це пиво має британське коріння і зазвичай виробляється з використанням темного або обсмаженого солоду, що надає йому характерний колір та аромат. Порівняно з лагерами або світлими елями, портер зазвичай має більш повний та складний смаковий профіль.
 
Михаил74 Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 209
Репутация: 0
Статус: Offline
Тепер я більш цікаво ставлюсь до портеру. Такі смакові характеристики як кава та шоколад звучать привабливо. Але я читав, що є різні види портеру, такі як балтійський портер, американський портер та багато інших. Чи є якийсь конкретний тип або бренд портеру, який ви б рекомендували для новачка як я? Мені хотілося б знати, з чого краще почати, щоб дійсно відчути і зрозуміти цей стиль пива.
 
Трынделкин Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 112
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Михаил74 ()
Тепер я більш цікаво ставлюсь до портеру. Такі смакові характеристики як кава та шоколад звучать привабливо. Але я читав, що є різні види портеру, такі як балтійський портер, американський портер та багато інших. Чи є якийсь конкретний тип або бренд портеру, який ви б рекомендували для новачка як я? Мені хотілося б знати, з чого краще почати, щоб дійсно відчути і зрозуміти цей стиль пива.

Однак, якщо ви дійсно хочете поглибити свої знання, рекомендую зазирнути в інтернет магазині Maudau, де представлений широкий асортимент портерів https://mаudau.cоm.uа/categоry/pyvo/typ_pyvа_2=portеr-2 наприклад, зверніть увагу на Anchor Porter, який виробляється в Сан-Франциско. Це класичний американський портер з глибоким шоколадно-кавовим смаком, який не залишить байдужим.

Також є Fuller's London Porter, британський портер, що вважається одним із найкращих у своєму стилі. Він надає більш традиційний досвід із нотками меласи та карамелі. Ціни на Maudau досить прийнятні, і вони часто проводять акції, тому ви можете знайти щось відмінне за дуже хорошою ціною.
 
Одесский форум Одесса » Мужской форум » Общий мужской форум » Чи варто пробувати пиво портер?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close