[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Медицина, Здоровье и Красота » Медицина в Одессе » Таблетниця - для чого вона?
Таблетниця - для чого вона?
Михаил74 Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 205
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго вечора. У мене ось таке питання. У мене є батько. Він старенький вже. Йому треба кожен день приймати деякі ліки. Коли я вдома - я йому їх даю. А коли мене вдома немає - йому треба пити самому. А він забуває. Підкажіть, що робити. Говорять, є якась таблетниця для цього. Що це взагалі таке?
 
Lorelai23 Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 196
Репутация: 0
Статус: Offline
Це, до речі проблема. У мене батько начебто й при нормальній пам'яті, але теж забуває пити свою таблетки. А потім згадує вже під вечір. Теж не знаю, що робити. Тому що цілий день на роботі.
 
Sifolin Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 136
Репутация: 0
Статус: Offline
Навіщо купляти таблетницу. Можна самому щось таке придумати. Йдете на роботу - викладіть йому, наприклад, на окремих тарілках ліки, якій йому треба пити. Чи можна з роботи дзвонити на нагадувати.
 
MaZeX Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 214
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Михаил74 ()
Доброго вечора. У мене ось таке питання. У мене є батько. Він старенький вже. Йому треба кожен день приймати деякі ліки. Коли я вдома - я йому їх даю. А коли мене вдома немає - йому треба пити самому. А він забуває. Підкажіть, що робити. Говорять, є якась таблетниця для цього. Що це взагалі таке?
Таблетниця - це гарна штука. Для ось таких забувачок, як ваш батько.  Вона складається з комірок, які підписані днями тижня - понеділок, вівторок, середа та так далі. Кожна комірка ділиться ще на окремі відділи - ранок, обід, вечір. Все, як бачите, просто. У цю комірку ви кладете ліки. І так не забудеш про ліки, які тобі треба випити.
Я, коли шукав в інтернеті аптечку медичну  https://apteka-ds.cоm.uа/catalog/medychni-tovary/aptechky-medychni, там же знайшов ось таку таблетницю. Коштувала вона всього 150 гривень.


Сообщение отредактировал MaZeX - Понедельник, 07.03.2022, 12:57
 
ИринКа765 Сообщение # 5
Одесский форум Одесса
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Таблетниця - це непоганий варінт, але є й такий варінт, що батько може просто забути про її наявність. Можна спробувати розділяти таблетки, писали на аркуші паперу про те, у який час, які пігулки приймати. Але для мене все ж таки найкращий варіант - це просто зателефонувати і нагадати.
 
Одесский форум Одесса » Медицина, Здоровье и Красота » Медицина в Одессе » Таблетниця - для чого вона?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close