[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Форум для моряков » Документы нужные для ухода в море » Шукаю де можна купити авто в Костополі?
Шукаю де можна купити авто в Костополі?
Viktorr Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 87
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Моя сім'я з Костополя недавно розширилась, і тепер нас стало п'ятеро. Це змусило нас задуматися про купівлю більшого автомобіля, щоб з комфортом подорожувати всією сім'єю. Ми шукаємо сайт з оголошеннями про продаж автомобілів у Костополі, де ми могли б знайти надійний та просторий авто. Чи можете ви порекомендувати такий ресурс?
 
MaZeX Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 218
Репутация: 0
Статус: Offline
Недавно взяв собі нове авто. Друг порадив дивитись оголошення в мережі. Знайшов кілька варіантів, один особливо сподобався. Поїхав, оглянув, все було чисто і гарно. Торгувалися трохи і купив. Дуже задоволений.
 
iframes Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 139
Репутация: 0
Статус: Offline
Також купив машину для сім'ї. Важливо було, щоб було багато місця. Шукав варіанти, знайшов одне оголошення, що сподобалось. Зустрілися, перевірили машину, все в порядку. Взяв її, тепер всі їздимо разом.
 
Jann Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 151
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім доброго дня, раджу звернути увагу на оголошення про продаж авто костопіль з цього сайту. Там можна як придбати, так і продати авто. Особисто я продавав своє авто.
Виставивши своє авто на продаж, основним моїм пріоритетом було забезпечити максимальну прозорість угоди. Я детально описав усі характеристики транспортного засобу, включаючи історію обслуговування, можливі недоліки та переваги. Надав покупцеві варіант претензійного огляду авто у моїй присутності. Це підкреслило мою відкритість і чесність, і я зміг вдало продати авто.
 
Одесский форум Одесса » Форум для моряков » Документы нужные для ухода в море » Шукаю де можна купити авто в Костополі?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close