[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Мужской форум » Общий мужской форум » Автокомпресори у Одесі
Автокомпресори у Одесі
Трынделкин Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 109
Репутация: 0
Статус: Offline
Порадьте будь ласка де в Одесі можна глянути автомобільний компрессор. Не встигаю я на шиномонтажки. Хочу хоб в мене був свій власний в гаражі.
 
MaZeX Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 214
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Трынделкин ()
Порадьте будь ласка де в Одесі можна глянути автомобільний компрессор. Не встигаю я на шиномонтажки. Хочу хоб в мене був свій власний в гаражі.
Будете сміятися, але я не уявляю свого гаража без автокомпрессора. Настільки звик. Я їм користуюсь щоб накачати колеса у велосипеда та м'ячі різні.
 
Трынделкин Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 109
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну осі я хочу щось подібне. В нас дві автівки, чотири велосипеда. А м'ячів і порахувати важно. Завжди потрібна річ в господарстві. Де можна купити?
 
MaZeX Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 214
Репутация: 0
Статус: Offline
Якщо визнаходитеся в Одесі, то раджу вам купувати автомобільний компрессор https://аllо.uа/uа/оdesа/аvtоkompressory/ в магазині Алло. В мене особистоось така модель Daewoo DW 50. Але є і більш сучасні варіанти. Це вже залежить від ваших смаків. Уважно читайте характеристики та замовляйте. Доставку можна організувати до дверей.

Сообщение отредактировал MaZeX - Понедельник, 17.04.2023, 22:42
 
Одесский форум Одесса » Мужской форум » Общий мужской форум » Автокомпресори у Одесі
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close