[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Мужской форум » Общий мужской форум » Хто приймав Дексаметазон?
Хто приймав Дексаметазон?
Михаил74 Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 201
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго ранку усім. Скажіть, хтось приймав коли-небудь такі таблетки Дексаметазон? Від чого вам іх виписали? Ось мені цікаво, що вони лікують? Тому що одні й ті ж таблетки призначають при різних захворюваннях.
 
Sifolin Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 132
Репутация: 0
Статус: Offline
Такі питання треба ставити не тут на форумі. Навряд чи тут ви зустрінете медика. Треба було у того лікаря спитати, який вам ці таблетки призначив.
 
MaZeX Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 201
Репутация: 0
Статус: Offline
Моєму батьку колись призначали Дексаметазон. Він у лікарні лежав. З коронавірусом. у нього була пневмонія. Там було багато препаратів, у тому числі й цей Дексаметазон. До речі, не знаю, що саме, але допомогло.
 
Lorelai23 Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 192
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Михаил74 ()
Доброго ранку усім. Скажіть, хтось приймав коли-небудь такі таблетки Дексаметазон? Від чого вам іх виписали? Ось мені цікаво, що вони лікують? Тому що одні й ті ж таблетки призначають при різних захворюваннях.

Дексметазон  - це гормональний препарат. Гормон кортикостороїд. Як багато гормональних препаратів, його призначають при різних захворюваннях. Можуть лікувати Дексаметазоном й гінекологічні захворювання, й органи дихання (наприклад, пневмонію, бронхіт, ангіну), й алергічні захворювання.
Він добре знімаю набряки, запалення.
Якщо лікар призначив цей препарат, значить так треба. Треба довіряти своєму лікарю.


Сообщение отредактировал Lorelai23 - Понедельник, 23.01.2023, 08:11
 
Одесский форум Одесса » Мужской форум » Общий мужской форум » Хто приймав Дексаметазон?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close