[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Объявления Одессы » Объявления от частных лиц » Репетитор української мови
Репетитор української мови
MaZeX Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 196
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Я шукаю репетитора з української мови. Може хтось підкаже, де можна знайти кваліфікованого викладача? Можливо, ви маєте якісь поради?
 
Михаил74 Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 198
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Я теж шукав репетитора з української мови і можу поділитися своїм досвідом. Одним з варіантів є звернутися до вчителів у школі, вони часто можуть рекомендувати хороших репетиторів. Також варто розглянути, як варіант, спеціальні курси з вивчення мови.
 
Lorelai23 Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 190
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! У вашій ситуації рекомендації вчителів і шкільних працівників можуть бути дуже корисними. Крім того, варто запитати у друзів або знайомих, можливо, вони вже користувалися послугами репетитора з української мови.
 
katuha Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 50
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата MaZeX ()
Привіт усім! Я шукаю репетитора з української мови. Може хтось підкаже, де можна знайти кваліфікованого викладача? Можливо, ви маєте якісь поради?

Если вам нужен репетитор по украинскому языку, я могу порекомендовать моего преподавателя. Он специализируется на грамматике и с легкостью объясняет сложные темы. У него есть большой опыт работы с иностранцами, так что он сможет помочь вам с произношением.
 
Irinka24 Сообщение # 5
Одесский форум Одесса
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 182
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата MaZeX ()
Привіт усім! Я шукаю репетитора з української мови. Може хтось підкаже, де можна знайти кваліфікованого викладача? Можливо, ви маєте якісь поради?

Привіт! Також варто розглянути інтернет-платформи для пошуку репетиторів. Я рекомендую вам використовувати сайт репетиторів Cererra, де ви можете зареєструватись у якості учня та отримати доступ до бази https://cererra.соm/tutor/yazyki/ukrainskij-yazyk кваліфікованих репетиторів з української мови в Україні. На цьому сайті ви зможете знайти викладача, який найкраще підходить вам за профілем і цінами. Також на Cererra є відгуки та рейтинги репетиторів, що допоможе вам зробити обдумане рішення.


Сообщение отредактировал Irinka24 - Пятница, 26.05.2023, 21:29
 
WadeWalker Сообщение # 6
Одесский форум Одесса
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Варто розглянути інтернет-платформи для пошуку репетиторів.
 
Одесский форум Одесса » Объявления Одессы » Объявления от частных лиц » Репетитор української мови
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close