Всі чекають чорну п'ятницю? - Одесский форум Одесса

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Товары и услуги в Одессе » Услуги в Одессе » Всі чекають чорну п'ятницю?
Всі чекають чорну п'ятницю?
Viktorr Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Сержант
Статус: Offline
Хочу купити домашній кінотеатр, чекаю чорної п'ятниці. Підкажіть, хто де буде купувати побутову техніку для дому в яких магазинах? Чи довіряєте ви знижкам у чорну п'ятницю?

Jann Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Лейтенант
Статус: Online
Я вас розумію, самі дуже довго вибираємо побутову техніку для дому, тому-що бюджет зазвичай обмежений, а купити хочеться хорошої якості, і щоб техніка служила довго і не ламалася.

Lorelai23 Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Полковник
Зараз досить великий асортимент в інтернет-магазинах, досить трохи витратити часу перегорнути каталоги, порівняти на них характеристики і ціни. Я вірю знижкам у чорну п'ятницю.

MaZeX Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Майор
Цитата Lorelai23 ()
Зараз досить великий асортимент в інтернет-магазинах, досить трохи витратити часу перегорнути каталоги, порівняти на них характеристики і ціни. Я вірю знижкам у чорну п'ятницю.
Дуже крутий вибір побутової техніки по знижкам буде магазині ЖЖУК, в честь чорної п'ятниці httрs://zhuк.uа/blаck-frіday/ там будуть приголомшливі знижки, бачив в цьому магазині, багато крутої техніки, подивіться і ви каталог.
Там повинно бути багато таких варіантів. Ми минулого тижня, синові там купували настільну лампу, брали білу, він таку захотів. Вибір величезний і знижки є на багато з товарів, тому купували там. Порадувала також швидка доставка, лампу доставили в цілості й схоронності. Рекомендувавши.

Одесский форум Одесса » Товары и услуги в Одессе » Услуги в Одессе » Всі чекають чорну п'ятницю?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: