[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Одесский форум Одесса » Товары и услуги в Одессе » Товары Одессы » Подарунок для дружини
Подарунок для дружини
Аннтиан Сообщение # 1
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 36
Репутация: 0
Статус: Offline
Допоможіть порадами, що можна купити дружині на подарунок  - в неї день народження, а в мене вже нема ідей . Це не ювілей, а звичайна дата і будем святкувати вдома -прийдуть батьки, куми.
 
ludapos Сообщение # 2
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
А на яку суму має бути подарунок?  Гарний букет зараз коштуе майже 1000 грн. То на подарунок потрібно ще кілька тисяч. Зараз в ювелірному домі SOVA є дуже гарні речі з золота зі знижками -може вам там щось підібрати?
 
zozulya Сообщение # 3
Одесский форум Одесса
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 44
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата ludapos ()
А на яку суму має бути подарунок?  Гарний букет зараз коштуе майже 1000 грн. То на подарунок потрібно ще кілька тисяч. Зараз в ювелірному домі SOVA є дуже гарні речі з золота зі знижками -може вам там щось підібрати?
Не знаю на яку суму розраховує автор, але ювелірка зараз дуже дорога! Навіть по скидці хороший виріб буде коштувати до 10000 грн. Нещодавно дитині купували сережки -5000 віддали і це по скидці.
 
Аннтиан Сообщение # 4
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 36
Репутация: 0
Статус: Offline
На нормальні ювелірні вироби потрібна велика сума -це вже буде на її ювілей. А зараз трішки скромніший подарунок шукаю)
 
Iziza Сообщение # 5
Одесский форум Одесса
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Аннтиан ()
На нормальні ювелірні вироби потрібна велика сума -це вже буде на її ювілей. А зараз трішки скромніший подарунок шукаю)
А вона любить жіночі аксесуари - гаманці, сумки, ремінці? Зараз можна купити їх гарної якості -з екзотичної шкіри , наприклад. Ви перегляньте асортимент магазину Тайскін там можна гарний подарунок для дружини вибрати.  Я собі гаманець купила, ремінець чоловікові.


Сообщение отредактировал Iziza - Воскресенье, 13.06.2021, 22:13
 
Yonghath Сообщение # 6
Одесский форум Одесса
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Я б на вашому місці спитав що хоче дружина!
 
Drodes Сообщение # 7
Одесский форум Одесса
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Я после такого разговора, закал в Одессу новый холодильник https://is.gd/A5f7LT и не простой а от Атланта! Жена в восторге, я доволен, там больше места для пива предусмотрено!

Сообщение отредактировал Drodes - Суббота, 19.06.2021, 10:20
 
Todema Сообщение # 8
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Репутация: 0
Статус: Offline
Вы можете подобрать жене стильные наручные час в качестве подарка, только выбирать их следует из качественных брендовых вариантов. Посмотрите что предлагает на сегодняшний день бренд Cartier - https://goo.su/6amU и где лучше всего покупать  подобные подарки.
 
Markelov Сообщение # 9
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 34
Репутация: 0
Статус: Offline
Так, це напевно найправильніше рішення - запитати у дружини, що б вона хотіла отримати в подарунок, і купити їй це. А якщо ви хочете зробити їй якийсь несподіваний і приємний сюрприз, то можна просто замовити букет квiтiв з доставкою додому. Домовтеся з кур'єром і він принесе квіти до певного часу.
 
Lola044 Сообщение # 10
Одесский форум Одесса
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Репутация: 0
Статус: Offline
Можно подарить комплект постельного белья, а можно махровые полотенца. Такие подарки всегда нужны и даже если они пригодятся не сию минуту, они будут востребованы позже. 
Купить можно
 
Одесский форум Одесса » Товары и услуги в Одессе » Товары Одессы » Подарунок для дружини
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close